Üye Girişi / Şifre Edinme   Şifremi unuttum!

BAŞKANIMIZDAN

Klinik Embriyoloji Derneğinin Değerli Üyeleri,

Bodrum’da 12-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında sizlerin katılımı ve yabancı meslektaşlarımızın katkılarıyla 4. Klinik Embriyoloji Derneği Kongresini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Derneğimizin en yetkili mercii olan genel kurulumuzu da kongre sırasında toplayarak, hem gerekli tüzük değişikliklerine karar verdik, hem de 5. Dönem Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulunu belirlemiş olduk.

Klinik Embriyoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, verdiğimiz laboratuvar hizmetini en yüksek standartta ve etik kurallar çerçevesinde sürdürmek amacıyla mesleki deneyimlerimizi güçlendirmek derneğimizin ana ilkelerindendir. Yeni dönemde de yönetim kurulu olarak hedefimiz; üyelerimizin haklarını korumayı sürdürmek, yurtdışındaki meslektaşlarımızla işbirliği içinde bilimsel aktivitelerde bulunmak ve sektörde aktif rol almaya devam etmek olacaktır.

Derneğimizin yeni dönemde de dinamik, üretken, paylaşımcı, güçlü bir dernek olarak faaliyetlerine devamı şüphesiz siz değerleri üyelerimizin ilgisi ve aktif katılımları ile gerçekleşecektir.

Yeni dönemin hepimize hayırlı olmasını diliyorum.

En içten dileklerimizle,

Prof. Dr. Lale Karakoç Sökmensüer
Klinik Embriyoloji Derneği Başkanı