Üye Girişi / Şifre Edinme   Şifremi unuttum!

KED 2019 TEŞEKKÜRLER

Değerli meslektaşlarımız, saygıdeğer dernek üyelerimiz,

Birbirinden ilgi çekici konuların tartışıldığı, üreme sağlığı ve tedavilerinde klinik embriyoloji uygulamalarının dünü, bugünü ve yarınlarını değerlendirmeyi amaçladığımız 5nci Klinik Embriyoloji Derneği Kongresi ve bilimsel programımıza gösterdiğiniz yoğun ilgi bizleri gerçekten çok mutlu etti. Başta konuşmacılarımız ve oturum başkanlarımız olmak üzere tüm üyelerimize, katılımcılarımıza, organizasyonlarımıza katılarak bizlere her daim destek olan TSRM, UTCD ve TBMD Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine, sektör/firma temsilcilerine ve organizasyon sekreteryasına böyle bir organizasyonun gerçekleştirilebilmesine olanak sağladıkları için çok teşekkür ediyoruz.

KED 6. dönem Yönetim Kurulu olarak sizlerden aldığımız destek ile her geçen yıl daha da büyüyen ve güçlenen Derneğimizi, üyeleri olarak taşıdığımız misyon ve sorumluluklarımız çerçevesinde ulusal ve uluslararası arenada daha fazla söz sahibi yapmak en öncelikli gayemiz olacak. Bu amaçla yeni dönemde üyelerimizin de aktif katılımları ile oluşturacağımız çalışma grupları, gerçekleştireceğimiz çalıştaylar ve bilimsel toplantılarımız ile tüm meslektaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi arzu ediyoruz.

Klinik Embriyoloji Derneği, kurulduğu ilk gündeki azim ve kararlılıkla meslektaşlarının hak ve hukuklarını koruyan, faaliyet gösterdiği alanlarda görüş bildiren ve danışılan, aynı zamanda sektörde birleştirici bir rol üstlenen bir kurum oldu. Yeni dönemde de ayni azim ve kararlığını koruyacak, her platformda her daim sizlerin sesi olmaya devam edeceğiz. 

Saygılarımızla,

KED 6. Dönem Yönetim Kurulu